Русский военный корабль, иди нахуй!
Повернутися до новин

Як заробити Біткоін: топ методики та секрети

Опубліковано: 27.01.2022
Оновлено: 27.01.2022
Bitcoin

Незважаючи на те, що 2022 рік почався для криптоіндустрії не дуже оптимістично, сьогодні інвестиції в цифрові активи, як і раніше, залишаються вигідними і перспективними вкладеннями. На ринку спостерігається суттєве зниження котирувань найбільших монет, а станом на другу половину січня 2022 року курс Біткоіна склав $36 тис. вперше з кінця липня минулого року. І це означає лише те, що зараз можна придбати криптовалюти за дуже вигідним курсом.

Однак, покупка є далеко не єдиним способом заробити Біткоін. У цій статті говоримо про всі можливі методи та їх переваги. Розповідаємо, де і коли варто купувати криптовалюту, щоби заробіток на біткоінах був максимально прибутковим.

Хмарний майнінг

Видобуток цифрових монет є одним із найприбутковіших джерел пасивного доходу.

Як це працює? Майнер додає транзакції до блокчейну і отримує за це бонуси — монети та комісію. Криптодобування є дуже ресурсозатратним, вимагає дорогого обладнання та величезної кількості електроенергії.

Хмарний майнінг являється вирішенням даного питання,тобто дозволяє добувати криптовалюту за допомогою чужого обладнання, тобто орендувати обчислювальні потужності у віддалених дата-центрах. І головне тут – вибрати надійного майнінг-провайдера.

Одними з найвідоміших та перевірених сервісів є Genesis Mining та NiceHash.

Genesis Mining

Позиціонується як найбільша технологічна компанія у галузі видобутку цифрової валюти за допомогою технологій хмарного майнінгу у світі.

NiceHash

Є одним з основних брокерів потужності майнінгу, є відкритим ринком, який з'єднує продавців потужності з покупцями потужності.

Однак є способи заробити біткоіни без вкладень.

Ігри

Отримати безкоштовні біткоіни можна за допомогою ігор, які нараховують монети за проходження ігрових рівнів. Доходи на таких ресурсах, звичайно, не такі, як від майнінгу, але невелика кількість криптовалют заробити можна. Ігри доступні в різних жанрах, дозволяють заробити Біткоін за день і зробити це без вкладень, а часто навіть без реєстрації.

Як це працює? Користувач заходить на ресурс, вказує адресу криптогаманця та виводить на нього зароблені коіни.

Вибирати ігри для заробітку криптовалюти слід дуже уважно, оскільки завантаження сумнівної або шахрайської програми може негативно позначитися на гаджеті, а також призвести до втрати доступу до гаманця.

Одними з популярних та перевірених ігрових сервісів, що дозволяють заробити безкоштовні біткоіни, є Blockchain Poker та DLive.

Blockchain Poker

Blockchain Poker - безлімітна гра, яка дозволяє грати на реальні біткоіни. Сервіс не вимагає реєстрації, а новим користувачам надаються безкоштовні Сатоші.

DLive

DLive – перший і найбільший ресурс потокового відео на блокчейні. Майданчик дозволяє стрімерам збирати біткоіни за людей, які приймають  участь в їхніх відеопотоках. Глядачі отримують бонуси за перегляд, спілкування та розповсюдження контенту.

Блоги про криптовалюту

Ще один спосіб заробити на криптовалюті з нуля — писати статті про цифрові активи та отримувати біткоіни за них. Як це працює? Ви проходите верифікацію, готуєте публікації, розміщуєте їх на блог-платформах та отримуєте винагороду. Заробити криптовалюту можна декількома способами: написання матеріалів про блокчейн і криптовалюту, коментування публікацій інших авторів, голосування у спільнотах.

Популярними платформами, які надають авторам винагороду за якісний контент є Steemit, Hive, Read.Cash, Publish0x, Golos.io.

Steemit. Є найбільшим і найвідомішим блокчейн-блогом на сьогоднішній день. Майданчик має свої токени, які можна обміняти на Біткоін та Ефіріум на криптобіржі та вивести у фіатні гроші, а також монету-аналог акцій. Сума винагороди залежить від кількості переглядів матеріалу, позначок «подобається» та коментарів.

Publish0x. Дозволяє заробити монети і авторам контенту, і читачам. Окрім того, бонуси нараховуються за запрошення нових користувачів на майданчик.

Golos.io. За написання статей можна отримати токени GOLOS та GP, а також монету GBG, прив'язану до золота.

Кешбек у біткоінах

Це досить новий спосіб, який дозволяє дуже просто заробити Біткоін з телефону або комп'ютера. Працює за аналогом звичайних кешбеків: частина суми від покупок повертається до цифрових монет. Це можуть бути класичні програми у вигляді спеціального розширення для браузера та облікового запису, в якому потрібно активувати посилання, або платіжні картки, які підтримують кешбек у біткоінах або інших криптовалютах. Після цього Вам нараховуватиметься винагорода за звичайні покупки в інтернеті.

Заробіток BTC у такий спосіб має деякі обмеження. Так, він підійде лише тим, хто робить покупки на іноземних майданчиках чи користується платними зарубіжними сервісами. На українських ресурсах таких кешбеків наразі немає.

Продаж інтернету

Ще один спосіб отримувати біткоін-бонуси – ділитися своїм інтернетом. Суть методу полягає в тому, що користувач отримує цифрові монети за роздачу власного інтернет-трафіку.

Як це працює? Ви завантажуєте програму на мобільний телефон або ПК і залишаєте її функціонувати у фоновому режимі, поки ви перебуваєте в мережі.

Honeygain

Перший додаток, який надає можливість отримувати безкоштовний Біткоін за продаж інтернету іншим користувачам - Honeygain. Він підключає ваш пристрій до мережі для роздачі інтернет-трафіку, і ви отримуєте бонуси на свій рахунок. Honeygain можна встановити на Windows, MacOS та Android. Мінімальна виплата - $20. Виводити гроші можна на криптогаманець (онлайн, мобільний, десктопний, апаратний, паперовий) або PayPal.

Коли варто купувати Біткоін?

Купівля криптовалюти за гривню або іншу фіатну валюту, як і раніше, є одним із найвигідніших і прибуткових інструментів інвестування. А щоб вкладення були максимально ефективними, придбати цифрові активи необхідно тоді, коли на ринку спостерігається зниження ціни монет. Криптовалюти відрізняються високою волатильністю та нестабільністю курсу, і за кожним падінням неодмінно слідує зростання.

Так, згідно з нинішньою тенденцією та актуальними даними CoinMarketCap зараз можна купити криптовалюту за гривню дуже вигідно. Це зумовлено негативною динамікою на ринку та суттєвим зниженням котирувань цифрових активів, а значить, висока ймовірність добре заробити на різниці ціни вже в найближчому майбутньому.

Де купити біткоін?

Найпопулярніші, безпечні та надійні способи купити Біткоін за гривню — скористатися послугами онлайн-обмінника, наприклад, нашого =) або криптовалютної біржі (наприклад, OKEx або Binance). До речі, якщо ви заробили Біткоін одним із перерахованих вище способів, обміняти його на гривню також можна через обмінник або на криптобіржі.

Перспективи та прогнози на 2022 рік

2022-го триває тенденція, що почалася наприкінці минулого року, — на ринку спостерігається негативна динаміка, котирування монет суттєво знижуються. Така ситуація триватиме ще мінімум кілька тижнів, але довгостроковий прогноз дуже оптимістичний. Аналітики сходяться на думці, що Bitcoin, як і раніше, має всі шанси досягти цього року рекордні $100 тис. за монету.

Тому можна стверджувати, що незважаючи на те, що заробіток криптовалюти є ризикованою інвестицією, вкладення у цифрові активи залишаються вигідними та дуже прибутковими.

Крім того, тепер ви знаєте, як заробляти на Біткоіні без ризиків і навіть без вкладень.

Висновки та підсумки

Незважаючи на те, що класичним способом отримати криптовалюту є її покупка, щоб заробити Bitcoin або інші цифрові монети, не завжди обов'язково ризикувати своїми грошима. Заробіток на майнінгу, проходження ігор за Bitcoin, ведення блогу про криптовалюту, отримання кешбеку в біткоінах, продаж інтернету - одні з багатьох способів почати заробляти біткоіни без ризику і здебільшого навіть без вкладень. Для цього вам знадобиться лише час та терпіння. А ще удача.