Купити Лайткоін за Гривні онлайн

Btc:
670 037.00
Eth:
36 586.00
Usdt:
34.51
Ltc:
1 797.00
Doge:
2.23
Dash:
1 459.00
Купити Litecoin в Україні через сервіс ChangeIt дуже просто і вигідно. Скористайтеся нашим онлайн обмінником та відчуйте всі переваги миттєвої покупки монет за гривні. Швидко. Надійно. Безпечно. Працювати із криптовалютою стало ще простіше.
Btc:
670 037.00
Eth:
36 586.00
Usdt:
34.51
Ltc:
1 797.00
Doge:
2.23
Dash:
1 459.00
Відправляєте:
 • uah
 • btc
 • eth
 • usdt
 • ltc
 • doge
 • dash
Отримуєте:
 • uah
 • btc
 • eth
 • usdt
 • ltc
 • doge
 • dash

Всі комісії вже враховані. Дізнатися більше

Купити Litecoin в Україні через сервіс ChangeIt дуже просто і вигідно. Скористайтеся нашим онлайн обмінником та відчуйте всі переваги миттєвої покупки монет за гривні. Швидко. Надійно. Безпечно. Працювати із криптовалютою стало ще простіше.
Транзакції
від 2 000 до 25 000 грн.
Місячний ліміт
150 000 грн.
Комісія
без додаткових комісій

Курси криптовалют

Переваги купівлі Litecoin у нас

 • AdvantagesReliable

  Безпека

  Здійснюйте повністю захищені операції з Litecoin. Обмін Лайткоіна з ChangeIt – це гарантії, надійність, конфіденційність та абсолютна відсутність ризиків.

 • advantages-fast

  Швидкість

  Купити Litecoin за гривні через сервіс ChangeIt – це швидко та зручно. Усього 4 простих кроки - і операцію здійснено. Заощаджуйте час і обмінюйте Лайткоін за лічені хвилини.

 • AdvantagesProfit

  Вигода

  Здійснюйте обмін завжди за найвигіднішим курсом LTC, з низькою комісією та без прихованих платежів. ChangeIt пропонує хороші умови та прозорий алгоритм роботи.

Історії користувачів

ChangeIt оцінена 4.6 / 5 за 100 відгуків на Trustpilot

Я один з першопрохідників. В Україні так точно. Є активним користувачем обмінників криптовалюти в онлайн режимі вже майже 4 роки, і мені є з чим порівнювати. ChangeIt - перший сервіс, де на рішення мого питання знадобилося всього 10 хвилин! Зазвичай порівнюю курс біткоіну перед кожною угодою, і тут знову плюсик ChangeIt. Безпечно, швидко і дуже вигідно. Якщо для вас все це теж важливо, тоді цей онлайн обмінник криптовалюти - те, що вам потрібно!

Займатися біткоінами я почала не так давно, але у мене вже є перші успіхи. І в цьому, я думаю, ключову роль зіграв мій правильний вибір сервісу для обміну криптовалюти. З ChangeIt все так швидко, зрозуміло і прибутково. Чому мені раніше ніхто не розповідав, що криптовалюта - це так просто?)

Сьогодні я зробив свою першу операцію з Ефіріумом на ChangeIt і допустив величезну помилку через неуважність. Знаю, що намагатися щось виправити/повернути/довести/відновити не має сенсу, тому я вже й змирився. Але ризикнув. Звернувся за підтримкою і отримав не тільки оперативний фідбек, а й реальну допомогу! Клієнтоорієнтованість на вищому рівні! Окрема подяка Андрію. ChangeIt, я в захваті! Тепер я ваш клієнт. Обіцяю бути уважнішим)

Колись я вже мав досвід роботи з ChangeIt, в цілому все було непогано, але швидкість проведення операцій не вразила. Зараз я знову тут, і це щось! Хлопці, я не знаю, що ви зробили, але криптообміннік працює як швейцарський годинник! Буду дуже здивований побачити хоч один негативний відгук про цей обмінник. Наполегливо рекомендую!

Новини про криптовалюти

Як безпечно обміняти Гривні на Litecoin

Головне при здійсненні операцій з криптовалютами - вибір надійного та безпечного майданчика. Сервіс має пропонувати прозорий алгоритм обмінних операцій, мати хорошу репутацію та відрізнятися високим рівнем професіоналізму служби підтримки.

Так, якщо ви хочете купити Лайткоін за гривні онлайн, ви повинні враховувати наступні критерії при виборі обмінника:

 • тривалість функціонування сервісу (мінімум - 1 рік);

 • відгуки користувачів, їх кількість, співвідношення позитивних та негативних;

 • інтерфейс, функціональність, швидкість, простота обслуговування;

 • ліквідність, умови обміну, комісії та обмінні курси;

 • оперативність та якість техпідтримки;

 • додаткові можливості, доступні валютні пари та платіжні системи.

Найнадійніший спосіб звести ризики до мінімуму та безпечно купити криптовалюту – провести самостійний аналіз платформи, а також вивчити відгуки інших користувачів. Український обмінник криптовалют ChangeIt зарекомендував себе як надійний та безпечний майданчик для купівлі та продажу Лайткоіна та інших популярних цифрових монет.

Чи варто купувати Litecoin

Лайткоін — це найпопулярніша альтернатива Біткоіну, найкраща криптовалюта за швидкістю транзакцій, проєкт, розроблений для вирішення проблеми пропускної спроможності транзакцій за секунду. Монета з'явилася на ринку у 2011 році, а сьогодні входить до топ-20 криптовалют у світі за рівнем ринкової капіталізації.

На думку експертів і аналітиків ринку, у довгостроковій перспективі актив має безперечно потенціал. Прогноз ціни Litecoin на 2022 рік також підтверджує зростання популярності та вартості монети.

Незважаючи на високу волатильність ринку та складність оцінки прогнозів, експерти сходяться на думці, що навіть якщо монета падатиме на короткостроковому горизонті, у довгостроковій перспективі актив має всі шанси на те, що його курс обміну зростатиме завдяки особливостям і перевагам проєкту. Так, згідно з технічним аналізом Litecoin, можна припустити, що до середини 2022-го року середня вартість монети може перевищити позначку $250, а до кінця 2025-го року очікується зростання ціни активу до рівня $500.

Так, Лайткоін безперечно має перспективи для подальшого зростання і продовжує залишатися серйозним конкурентом для інших криптовалют на ринку. Це привабливий актив для інвестицій та вигідне вкладання коштів.

Обмін LTC на інші криптовалюти

На ChangeIt ви можете здійснити онлайн обмін Litecoin не тільки на гривні, але і на цифрові активи - Bitcoin, Ethereum, Tether, Dash, Dogecoin. Платформа пропонує хороші умови, адекватні обмінні курси, невисокі комісії та відсутність прихованих платежів, які з'являються на другому або третьому етапі обміну. Сума, яка відображається в онлайн калькуляторі, є фактичною сумою, яка буде зарахована на ваш гаманець.

Купити криптовалюту через обмінник ChangeIt дуже просто:

 1. Виберіть валютну пару та вкажіть суму для обміну.

 2. Введіть номер гаманця та особисті дані.

 3. Здійсніть оплату за допомогою банківської картки.

 4. Чекайте на завершення транзакції та зарахування коштів.

Купити Litecoin - це вигідне вкладання та гарна можливість для заробітку.

Почніть заробляти на криптовалюті зараз!