Btc:
1 359 060.00
Eth:
43 154.00
Usdt:
27.61

Продать Эфириум в Украине по лучшему курсу

Если вы опасаетесь нестабильности курса или нужны фиатные деньги, вы можете продать Эфириум за гривны. Сервис ChangeIT производит обмен только по актуальному курсу, поэтому вы всегда можете отследить динамику роста ETH.
Btc:
1 359 060.00
Eth:
43 154.00
Usdt:
27.61
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Транзакции
от 2 000 до 25 000 грн.
Месячный лимит
150 000 грн.
Комиссия
без дополнительных комиссий

Преимущества обмена Эфириум на гривны у нас

 • Скорость

  Сервис ChangeIt предоставляет упрощенный, быстрый и надежный процесс обмена криптовалюты всего за несколько минут.

 • Выгода

  С онлайн сервисом ChangeIT продавайте эфириум по выгодному курсу и без скрытых комиссий

 • Надежность

  Сервис ChangeIt гарантирует надежный процесс обмена криптовалюты и безопасность ваших операций

Новости о криптовалюте

Больше новостей

Вигідний обмін криптовалюти на гривні

Як і де продати Ефіріум за гривні

Найпопулярніша після біткоіну криптовалюта - Ефіріум, тому все більше людей задаються питанням, як і де продати вигідно ефір, швидко, надійно і без ризиків. Ми пропонуємо наш онлайн сервіс ChangeIt, нам важлива наша репутація, тому ми завжди намагаємося відповідати цим критеріям.

Продати ефір так само дуже легко, як і купити його за гривню. У нашого сервісу простий і легкий у використанні інтерфейс, для того, щоб клієнт міг швидко здійснити продаж ефіріума. У вас не виникне жодних проблем з проведенням валютної операції, навіть якщо ви стикаєтеся з цим перший раз. Продати ефір ви можете всього за кілька кроків:

 • зайти на наш сайт онлайн сервісу ChangeIt;
 • вибрати валюту, з якою хочете провести обмін криптовалюти
 • введіть к-ть ефіріуму, яку хочете продати за гривню та інші необхідні поля форми обміну;
 • підтвердіть транзакцію обміну ефіру і на ваш електронний гаманець прийде сума електронних монет, яку ви обміняли.

Онлайн сервіс ChangeIt працює в автоматичному режимі, тому ви можете продати ефіріум в будь-який момент, а час обробки платежу займає кілька секунд. Ви можете за допомогою будь-якого гаджета легко продавати ефір за гривні на нашому онлайн сервісі знаходячись в будь-якій точці світу, найбільш зручним способом оплати всього за пару хвилин. Але саме оперативність підтвердження в системі ефіріума вирішує швидкість переказу транзакції.

Наш онлайн сервіс ChangeIt - надійна і безпечна обмінна платформа криптовалюти в Україні. Ми цінуємо нашу репутацію і гарантуємо вам безпечний обмін ефіріума зберігаючи безпеку ваших даних. Якщо ви хочете вигідно продати ефір - ми купимо ефіріум пропонуючи вигідний курс продажу без будь-яких прихованих комісій.

Продавайте свій ефір швидко і легко за допомогою свого гаманця на нашому онлайн сервісі вже сьогодні, вигідний курс і безпека угоди - ми гарантуємо!