Btc:
1 101 226.00
Eth:
62 900.00
Usdt:
27.60

Купити Ефіріум за Гривні за кращим курсом

Надійність, зручність використання і абсолютна відсутність прихованих комісій. На нашому сервісі ви можете купити Ефіріум в Україні всього в кілька кліків. Слідкуйте за курсом Ethereum і отримайте з обміну максимум вигоди.
Btc:
1 101 226.00
Eth:
62 900.00
Usdt:
27.60
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Перша транзакція
від 2 000 до 25 000 грн.
Місячний ліміт
150 000 грн.
Комісія
без додаткових комісій

Курси криптовалют

Bitcoin
UAH 1 101 226
6.76%
за 24 години
Детальніше
Ethereum
UAH 62 900.01
3.65%
за 24 години
Детальніше
Tether
UAH 27.6
-0.1%
за 24 години
Детальніше

Переваги покупки Ефіріума у нас

 • Швидкість

  Купуйте Ефіріум за гривні лише за декілька кліків. Легкий і зручний у використанні сервіс ChangeIt - покупка Ефіріума всього за кілька хвилин.

 • Вигода

  Онлайн сервіс ChangeIt продасть Ефіріум пропонуючи кращий курс покупки і без прихованих комісій та будь-яких прихованих платежів.

 • Надійність

  Сервіс ChangeIt забезпечує прозорість угоди. Вибираючи наш сервіс - ми гарантуємо безпеку операцій, надійно зберігаючи ваші дані.

Новини про криптовалюти

Bitcoin

Інструкція по заробітку на обміні криптовалюти: ризики та можливості

Біткоіни показав себе як надійний платіжний засіб.

Більше новин

Як вигідно купити Ефіріум

Як здійснити покупку

Купити ефір разом з сервісом ChangeIt дуже просто. Наш сервіс має гарну репутацію. Ми гарантуємо вам безпечну покупку Ефіріума, надійність і захист ваших даних, а також безпеку ваших операцій.

Ми розробили легкий інтерфейс нашого онлайн сервісу, для того, щоб ви могли швидко провести операцію з купівлі ефіру за гривні. І якщо ви ніколи не стикалися зі схожими операціями - у вас не виникне труднощів під час обміну. Процес обміну криптовалюти займе всього кілька хвилин, які потрібні клієнту для заповнення всіх кроків на сторінці сайту. Для цього потрібно всього лише:

 • зайти на наш сайт онлайн сервісу ChangeIt;
 • заповнити необхідні поля форми обміну;
 • ввести ту кількість Ефіру, яку хочете купити за гривню;
 • вибирайте Ефіріум, підтверджуйте транзакцію і отримуйте суму електронних монет на ваш електронний гаманець.

Швидкість переказу транзакції залежить від оперативності підтвердження в системі Ефіріум. Купити ETH або обміняти криптовалюту можна в будь-який момент, так як наш сервіс працює в автоматичному режимі, то і час на обробку платежу займає секунди.

За допомогою будь-якого гаджета ви також можете легко продавати і купувати ефір за гривні на нашому онлайн сервісі перебуваючи в будь-якій країні, зручним для вас способом оплати всього за пару хвилин.

Чому саме наш сервіс ChangeIt?

Сервіс ChangeIt - одна з надійних обмінних платформ в Україні і дорожить своєю репутацією, тому гарантує обмін Ефіріума за гривню за максимально вигідним курсом покупки, зберігаючи безпеку ваших даних, надійність проведення валютних операцій з купівлі ефіру і без будь-яких прихованих комісій. Почніть робити платіжні операції за допомогою свого гаманця вже зараз!