Русский военный корабль, иди нахуй!

Купити Тезер за Гривні онлайн

Btc:
1 082 883.00
Eth:
71 890.00
Usdt:
35.79
Ltc:
2 585.00
Doge:
3.09
Dash:
2 089.00
Відчуйте всі переваги швидкого та вигідного обміну із сервісом ChangeIT. Здійснюйте безпечні операції з Tether за найкращими курсами за лічені хвилини. Купити криптовалюту Tether за гривні ще ніколи не було так просто. Онлайн обмінник ChangeIT – це вигідні умови та абсолютна надійність.
Btc:
1 082 883.00
Eth:
71 890.00
Usdt:
35.79
Ltc:
2 585.00
Doge:
3.09
Dash:
2 089.00
Відправляєте:
 • uah
 • btc
 • eth
 • usdt
 • ltc
 • doge
 • dash
Отримуєте:
 • uah
 • btc
 • eth
 • usdt
 • ltc
 • doge
 • dash

Всі комісії вже враховані. Дізнатися більше

Відчуйте всі переваги швидкого та вигідного обміну із сервісом ChangeIT. Здійснюйте безпечні операції з Tether за найкращими курсами за лічені хвилини. Купити криптовалюту Tether за гривні ще ніколи не було так просто. Онлайн обмінник ChangeIT – це вигідні умови та абсолютна надійність.
Транзакції
від 2 000 до 25 000 грн.
Місячний ліміт
150 000 грн.
Комісія
без додаткових комісій

Курси криптовалют

Переваги купівлі Tether у нас

 • advantages-fast

  Простота

  Швидка та дуже проста процедура купівлі USDT. Сервіс ChangeIT - завжди зрозумілий та зручний обмін Tether.

 • AdvantagesProfit

  Вигода

  Купівля USDT на прибуткових умовах, без прихованих платежів та великих комісій. Сервіс ChangeIT – лише вигідні інвестиції в Tether.

 • AdvantagesReliable

  Надійність

  Абсолютно безпечні операції з USDT. Сервіс ChangeIT – гарант надійності, конфіденційності та захищеності кожного користувача.

Історії користувачів

ChangeIt оцінена 4.6 / 5 за 89 відгуків на Trustpilot

Я один з першопрохідників. В Україні так точно. Є активним користувачем обмінників криптовалюти в онлайн режимі вже майже 4 роки, і мені є з чим порівнювати. ChangeIt - перший сервіс, де на рішення мого питання знадобилося всього 10 хвилин! Зазвичай порівнюю курс біткоіну перед кожною угодою, і тут знову плюсик ChangeIt. Безпечно, швидко і дуже вигідно. Якщо для вас все це теж важливо, тоді цей онлайн обмінник криптовалюти - те, що вам потрібно!

Займатися біткоінами я почала не так давно, але у мене вже є перші успіхи. І в цьому, я думаю, ключову роль зіграв мій правильний вибір сервісу для обміну криптовалюти. З ChangeIt все так швидко, зрозуміло і прибутково. Чому мені раніше ніхто не розповідав, що криптовалюта - це так просто?)

Сьогодні я зробив свою першу операцію з Ефіріумом на ChangeIt і допустив величезну помилку через неуважність. Знаю, що намагатися щось виправити/повернути/довести/відновити не має сенсу, тому я вже й змирився. Але ризикнув. Звернувся за підтримкою і отримав не тільки оперативний фідбек, а й реальну допомогу! Клієнтоорієнтованість на вищому рівні! Окрема подяка Андрію. ChangeIt, я в захваті! Тепер я ваш клієнт. Обіцяю бути уважнішим)

Колись я вже мав досвід роботи з ChangeIt, в цілому все було непогано, але швидкість проведення операцій не вразила. Зараз я знову тут, і це щось! Хлопці, я не знаю, що ви зробили, але криптообміннік працює як швейцарський годинник! Буду дуже здивований побачити хоч один негативний відгук про цей обмінник. Наполегливо рекомендую!

Новини про криптовалюти

Як правильно обміняти USDT

Як правильно обміняти USDT

USDT - перший і найпопулярніший стейблкоїн у світі, безпечна валюта, значення якої фіатно-забезпечене американськими доларами та завжди прагне співвідношення 1:1. Tether з'явився в 2015 році, а станом на середину жовтня 2021 року посідає перше місце в глобальному криптовалютному рейтингу за добовими торговими обсягами, випередивши навіть Біткоін та Ефіріум, і п'яте місце за розміром загальної ринкової капіталізації з показником $68 млрд.

Операції з Tether мають великий попит серед користувачів, що пояснюється головними перевагами монети — захищеність, прозорість, стабільність. Ця криптовалюта нівелює два головні недоліки аналогів — незабезпеченість реальними грошима та сильна волатильність курсу. Вартість USDT підкріплена фіатною валютою та на 20% забезпечена запасами американських доларів, що зберігаються на рахунках компанії-розробника Tether Limited.

Ці особливості свідчать про те, що вкладення цього активу — відмінний варіант для безпечних криптоінвестицій, диверсифікації портфеля та вигідної купівлі інших криптовалют. Онлайн обмінник ChangeIT дозволяє купити Tether за гривні швидко, вигідно, надійно та з мінімальною комісією.

Доступні напрямки обміну

Платформа ChangeIT спеціалізується на обміні USDT на гривню. Така вузька спрямованість дозволяє сервісу пропонувати користувачам кращий курс криптовалюти. Крім того, функціонал обмінника дозволяє здійснювати обмін USDT на інші цифрові активи, які на даний момент доступні на сайті - Bitcoin, Ethereum, Litecoin. У майбутньому список доступних для криптооперацій валют розширюватиметься.

Щоб придбати Tether на сервісі ChangeIT, необхідно здійснити всього 4 простих кроки:

 1. Введіть номер USDT гаманця, на який буде зараховано монети. Зверніть увагу, що адреса не повинна містити пробілів, підкреслень, дефісів та інших символів.

 2. Введіть свої персональні дані – ім'я, email, телефон. Потім ознайомтеся та погодьтеся з правилами використання сайту та політикою конфіденційності.

 3. Здійсніть оплату транзакції. Придбати Tether на сервісі ChangeIT можна за допомогою банківської картки або оплативши операцію через Приват24. Після успішної оплати ви зможете перейти до замовлення.

 4. Чекайте на успішне завершення транзакції. Швидкість здійснення операції залежить від завантаження мережі блокчейн.

Після покупки Tether ви можете зберігати монети на гаманці та чекати на можливість використовувати або вигідно продати їх, обміняти USDT на інші цифрові активи (Bitcoin, Ethereum, Litecoin), відправити криптовалюту іншим користувачам, використовувати Tether як спосіб оплати за товари та послуги, проводити інвестування за прихованим типом у USD.

Ціна на криптовалюту Tether

Придбати USDT в Україні через обмінник ChangeIT можна не тільки швидко та просто, але й надійно і вигідно. Актуальну ціну на криптовалюту можна побачити у вікні обміну. Сума на екрані – фактична сума, яка буде зарахована на рахунок користувача. Усі комісії вже враховано. Жодних прихованих платежів, які виявляться на другому чи третьому етапі процедури обміну.

USDT істотно дешевше, ніж Біткоїн або Ефіріум. А ще один плюс цієї криптовалюти для покупки полягає в тому, що курс Tether відрізняється стабільністю порівняно з високоволатильними активами. Вартість монети не залежить від попиту, на неї не впливають добові торговельні обсяги та загальна ситуація на криптовалютному ринку.

Ціна USDT залежить насамперед від курсу фіатного активу, до якого прив'язаний коїн. Також на курс криптовалюти впливають ситуація на світових фінансових ринках та глобальна економічна ситуація. А це означає, що зміцнення позицій американського долара та інших світових валют завжди позитивно впливає на котирування Tether. Курс монети також залежить від діяльності компанії Tether Limited, яка відповідає за емісію монети та контролює кількість криптовалюти в обігу.

Якщо ви хочете купити USDT і зробити це вигідно, завжди слідкуйте за динамікою курсу та прогнозами експертів. З актуальною історією курсу криптовалюти до гривні за останню добу, місяць чи рік можна ознайомитись тут.

Купити USDT через платформу ChangeIt – це завжди швидко, просто, прибутково та безпечно.