tether Курс Tether (USDT) до Гривні

24 год.
  • 24 год.
  • Місяць
  • Рік
0 UAH
0%

USDT

Tether — важлива частина криптовалютної екосистеми, перший і найпопулярніший стейблкоїн (цифровий актив, прив’язаний до вартості фіатної валюти), який, як обіцяють автори, фіатно-забезпечений доларами США та завжди прагне до співвідношення 1: 1. Станом на середину лютого 2021 року USDT є третьою у світі криптовалютою за торговими обсягами із загальною капіталізацією понад 33 млрд USD, поступаючись тільки Біткоїну й Ефіріуму.

Криптовалюта була випущена у 2015 році розробниками з Tether Limited. Головна ідея проєкту — відображення американської валюти та виконання вільної конвертації американських грошей у криптоактив. Цим і пояснюється назва USDT — United States Dollar Tether. За заявами компанії-засновника, вартість криптовалютного токена на 20% забезпечується запасами доларів США, які знаходяться в резерві гонконзької компанії.

Головна особливість криптоактива — стабільність. Tether фактично усуває розрив між криптовалютою та фіатними грошима. Він дозволяє провести процедуру обміну в співвідношенні 1: 1 до американського долара.

Таким чином, USDT вирішує дві головні проблеми, властиві більшості криптовалют, — незабезпеченість реальними активами та волатильність курсу. Завдяки стійкості останнього, інвестори не піддаються волатильності ринку та можуть володіти віртуальним активом, близьким до фіатної валюти, але при цьому торгувати іншими коїнами на криптосервісах. Крім того, ліквідуються витрати й уповільнення, які властиві процесу конвертації крипти в фіат і навпаки.

Всі ці особливості Tether роблять його популярною і привабливою валютою та пояснюють стрімке зростання торгових обсягів USDT, збільшення рівня ліквідності та рекордні показники за ринковою капіталізацією.

Історія транзакцій

Купівля USDT 0 UAH
Дата та час
Сума
Курс
Продаж USDT 0 UAH
Дата та час
Сума
Курс

Курси криптовалют

Bitcoin
UAH 1 366 398
0.62%
за 24 часа
Детальніше
Ethereum
UAH 107 000
-2.44%
за 24 часа
Детальніше
Tether
UAH 27.85
0%
за 24 часа
Детальніше