Обмін Біткоін на Ефіріум онлайн

Btc:
673 309.00
Eth:
37 349.00
Usdt:
34.51
Ltc:
1 791.00
Doge:
2.27
Dash:
1 476.00
Оперативно здійснюйте операції з обміну, переказуєте з гаманця на гаманець в будь-який час. Зручний і простий сервіс для безпечного поповнення ваших активів.
Btc:
673 309.00
Eth:
37 349.00
Usdt:
34.51
Ltc:
1 791.00
Doge:
2.27
Dash:
1 476.00
Відправляєте:
 • uah
 • btc
 • eth
 • usdt
 • ltc
 • doge
 • dash
Отримуєте:
 • uah
 • btc
 • eth
 • usdt
 • ltc
 • doge
 • dash

Всі комісії вже враховані. Дізнатися більше

Оперативно здійснюйте операції з обміну, переказуєте з гаманця на гаманець в будь-який час. Зручний і простий сервіс для безпечного поповнення ваших активів.
Транзакції
від 2 000 до 25 000 грн.
Місячний ліміт
150 000 грн.
Комісія
без додаткових комісій

Курси криптовалют

Переваги продажу Біткоіну у нас

 • advantages-fast

  Легко

  Обмінюйте криптовалюти швидко. Сервіс ChangeIt має зручний та зрозумілий інтерфейс для найпростішого обміну валюти

 • AdvantagesProfit

  Вигідно

  На відміну від інших обмінників, ми економимо вам кошти. Відсутність будь-яких прихованих платежів і надуманих комісій. Обмінюйте валюту вигідно.

 • AdvantagesReliable

  Надійно

  Безпечно обмінюйте Біткоін на Ефіріум. Наш надійний сервіс гарантує коректність виконання операцій, а також професійну підтримку.

Історії користувачів

ChangeIt оцінена 4.6 / 5 за 100 відгуків на Trustpilot

Я один з першопрохідників. В Україні так точно. Є активним користувачем обмінників криптовалюти в онлайн режимі вже майже 4 роки, і мені є з чим порівнювати. ChangeIt - перший сервіс, де на рішення мого питання знадобилося всього 10 хвилин! Зазвичай порівнюю курс біткоіну перед кожною угодою, і тут знову плюсик ChangeIt. Безпечно, швидко і дуже вигідно. Якщо для вас все це теж важливо, тоді цей онлайн обмінник криптовалюти - те, що вам потрібно!

Займатися біткоінами я почала не так давно, але у мене вже є перші успіхи. І в цьому, я думаю, ключову роль зіграв мій правильний вибір сервісу для обміну криптовалюти. З ChangeIt все так швидко, зрозуміло і прибутково. Чому мені раніше ніхто не розповідав, що криптовалюта - це так просто?)

Сьогодні я зробив свою першу операцію з Ефіріумом на ChangeIt і допустив величезну помилку через неуважність. Знаю, що намагатися щось виправити/повернути/довести/відновити не має сенсу, тому я вже й змирився. Але ризикнув. Звернувся за підтримкою і отримав не тільки оперативний фідбек, а й реальну допомогу! Клієнтоорієнтованість на вищому рівні! Окрема подяка Андрію. ChangeIt, я в захваті! Тепер я ваш клієнт. Обіцяю бути уважнішим)

Колись я вже мав досвід роботи з ChangeIt, в цілому все було непогано, але швидкість проведення операцій не вразила. Зараз я знову тут, і це щось! Хлопці, я не знаю, що ви зробили, але криптообміннік працює як швейцарський годинник! Буду дуже здивований побачити хоч один негативний відгук про цей обмінник. Наполегливо рекомендую!

Новини про криптовалюти

ОБМІНЮЙТЕ BTC НА ETH ЛЕГКО І ШВИДКО

Наш сервіс з обміну криптовалюти пропонує Вам кращий курс біткоіну до ефіріуму. Проводьте транзакції в будь-який час доби, виконавши всього декілька кроків:

 1. Вводьте необхідну кількість біткоіну для обміну на ефіріум і натискаєте обміняти

 2. Вводьте свій ETH гаманець і перевіряєте коректність суми

 3. Відправляєте BTC на вказаний гаманець

 4. Очікуєте підтвердження операції

 5. Кошти на вашому ETH гаманці - надходження виконано

Курс bitcoin до ethereum

На нашому сервісі курс біткоіну до ефіру завжди відповідає актуальним котируванням на популярних біржах. Поточну вартість біткойнів щодо інших криптовалют ви можете побачити прямо на сторінці обміну.

Обміняти BTC на ETH або навпаки дуже просто. Отримуйте кошти без затримок одразу на свій крипто-гаманець. А вбудований калькулятор допоможе вам перерахувати поточний коефіцієнт обміну біткоіну і допомогти визначитися з кількістю необхідного обміну. При обміні Bitcoin на Ефіріум вам буде потрібно гаманець, який підтримує вибрану криптовалюту. Зверніть увагу, що також існує мінімальна сума на транзакції.

Сервіс ChangeIt надає безпечну передачу даних і забезпечує максимальну швидкість обробки транзакцій. При виникненні будь-яких питань наша кваліфікована служба підтримки з задоволенням відповість на всі ваші запитання. Подані заявки ми розглядаємо цілодобово 24/7.