Btc:
1 352 680.00
Eth:
43 218.00
Usdt:
27.61

Обменять Биткоин на Эфириум по лучшему курсу

Оперативно совершайте операции по обмену, переводите с кошелька на кошелек в любое время. Удобный и простой сервис для безопасного пополнения ваших активов.
Btc:
1 352 680.00
Eth:
43 218.00
Usdt:
27.61
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Транзакции
от 2 000 до 25 000 грн.
Месячный лимит
150 000 грн.
Комиссия
без дополнительных комиссий

Преимущества обмена Биткоина у нас

 • Легко

  Осуществляйте обмен криптовалют быстро. Сервис ChangeIt распологает удобным и понятным интерфейсом для простейшего обмена валюты

 • Выгодно

  В отличии от других площадок, мы экономим вам средства. Отсутствие каких-либо скрытых платежей и надуманных комиссий. Обменивайте валюту выгодно.

 • Надежно

  Безопасно обменивайте Биткоин на Эфириум. Наш надежный сервис гарантирует корректность выполнения операций, а также профессиональную поддержку.

Новости о криптовалюте

Больше новостей

Обмінюйте BTC на ETH легко і швидко

Наш сервіс з обміну криптовалюти пропонує Вам кращий курс біткоіну до ефіріуму. Проводьте транзакції в будь-який час доби, виконавши всього декілька кроків:

 1. Вводьте необхідну кількість біткоіну для обміну на ефіріум і натискаєте обміняти
 2. Вводьте свій ETH гаманець і перевіряєте коректність суми
 3. Відправляєте BTC на вказаний гаманець
 4. Очікуєте підтвердження операції
 5. Кошти на вашому ETH гаманці - надходження виконано

Курс bitcoin до ethereum

На нашому сервісі курс біткоіну до ефіру завжди відповідає актуальним котируванням на популярних біржах. Поточну вартість біткойнів щодо інших криптовалют ви можете побачити прямо на сторінці обміну.

Обміняти BTC на ETH або навпаки дуже просто. Отримуйте кошти без затримок одразу на свій крипто-гаманець. А вбудований калькулятор допоможе вам перерахувати поточний коефіцієнт обміну біткоіну і допомогти визначитися з кількістю необхідного обміну. При обміні Bitcoin на Ефіріум вам буде потрібно гаманець, який підтримує вибрану криптовалюту. Зверніть увагу, що також існує мінімальна сума на транзакції.

Сервіс ChangeIt надає безпечну передачу даних і забезпечує максимальну швидкість обробки транзакцій. При виникненні будь-яких питань наша кваліфікована служба підтримки з задоволенням відповість на всі ваші запитання. Подані заявки ми розглядаємо цілодобово 24/7.