Btc:
1 354 000.00
Eth:
43 043.00
Usdt:
27.58

Купить Биткоин за Гривны по лучшему курсу

Совершайте защищенные операции с Биткоином. Воспользуйтесь преимуществом мгновенного перевода с кошелька на кошелек. Купить Биткоин в Украине через онлайн обменник ChangeIt очень просто. Воспользуйтесь услугой обмена уже сейчас!
Btc:
1 354 000.00
Eth:
43 043.00
Usdt:
27.58
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Транзакции
от 2 000 до 25 000 грн.
Месячный лимит
150 000 грн.
Комиссия
без дополнительных комиссий

Преимущества покупки Биткоина у нас

 • Простота

  Быстрая покупка Биткоина с экономией вашего времени. Простой и понятный обмен криптовалюты с помощью нашего удобного сервиса

 • Выгода

  Мы помогаем Вам сэкономить. В обменнике ChangeIt вы можете купить Биткоин без скрытых платежей и больших комиссий. Инвестируйте в криптовалюты с выгодой.

 • Надежность

  Безопасная покупка Биткоина за гривны. Надежный сервис и гарантия получения своих средств

Новости о криптовалюте

Больше новостей

Як вигідно купити біткоїн

Що таке біткоін, і для чого він потрібен?

Bitcoin (BTC) - це криптовалюта, що спричинила фінансову інтернет-революцію. Не секрет, що це перші цифрові гроші, які посприяли розвитку абсолютно нових фінансових можливостей. Це один з найпопулярніших інвестиційних інструментів, який зручно використовувати як альтернативний засіб оплати - купити за біток в наш час можна вже багато чого; як практичний спосіб збереження накопичень - криптовалюта завжди в ціні; замість фіатної валюти - що робить перекази ще простіше.


Які переваги BTC перед іншими криптовалюти

 1. Відсутність або мінімально низька комісія. Комісія практично не залежить від суми обміну або від розташування того хто відправляє та того хто приймає. Тому купити біткоін за гривні можна без прихованих великих комісій.
 2. Миттєвий переказ та обмін біткоінів. Якщо ми говоримо про зарубіжних переказ, то у банків між рахунками вони можуть займати від 3 до 5 робочих днів. У свою чергу, транзакції з криптовалюти проводяться миттєво.
 3. Надійність і максимальна безпека. У біткоіна для того, щоб зберігати ключі доступу до засобів, використовується захищена криптографія з поділом на відкриті та закриті ключі.
 4. Можливість відправляти мікро-транзакції. Наприклад, відправляти всього на всього тисячні частки долара на гаманець. Це надає нові можливості для бізнесу.
 5. Легкий старт. Завдяки відсутності складної реєстрації та будь-яких вікових або інших обмежень кожен може почати інвестувати дану валюту. Для початку роботи знадобиться всього лише доступ до мережі Інтернет. 

Сьогодні все більша кількість людей в Україні проводять операції з біткоіном. Сервіс ChangeIT допомагає зробити обмін криптовалюти швидким і простим для розуміння.

Купити біткоін за гривні на сервісі ChangeIt - це відмінне рішення для тих, хто хоче вкласти гроші в криптовалюту і заробити на обміні біткоіну. На нашому сервісі Ви можете завжди бачити який еквівалент у гривні відповідає при переведені в біткоіни, а також актуальний курс покупки.

Кожен день ми працюємо над поліпшенням нашого сервісу, для того щоб купити BTC в Україні ставало ще простіше, а покупка стала зручною і простою у використанні для всіх в незалежності від курсу.