Btc:
1 335 576.00
Eth:
106 075.00
Usdt:
27.89

Купити Біткоін за Гривні за кращим курсом

Здійснюйте захищені операції з Bitcoin. Скористайтеся перевагою миттєвого переказу з гаманця на гаманець. Купити біткоін через онлайн обмінник ChangeIt дуже просто. Скористайтеся послугою обміну вже зараз!
Btc:
1 335 576.00
Eth:
106 075.00
Usdt:
27.89
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Перша транзакція
від 2 000 до 25 000 грн.
Місячний ліміт
150 000 грн.
Комісія
без додаткових комісій

Курси криптовалют

Bitcoin
UAH 1 335 576
-3.15%
за 24 години
Детальніше
Ethereum
UAH 106 075
-6.11%
за 24 години
Детальніше
Tether
UAH 27.89
0%
за 24 години
Детальніше

Переваги покупки біткоіну у нас

 • Простота

  Швидка покупка біткоіну з економією вашого часу. Простий і зрозумілий обмін криптовалюти за допомогою нашого зручного сервісу

 • Вигода

  Ми допомагаємо Вам заощадити. Здійснюйте покупку без прихованих платежів і великих комісій. Інвестуйте в криптовалюту з вигодою.

 • Надійність

  Безпечна покупка біткоіну за гривні. Надійний сервіс і гарантія отримання своїх коштів

Новини про криптовалюти

Більше новин

Як вигідно купити біткоїн

Що таке біткоін, і для чого він потрібен?

Bitcoin (BTC) - це криптовалюта, що спричинила фінансову інтернет-революцію. Не секрет, що це перші цифрові гроші, які посприяли розвитку абсолютно нових фінансових можливостей. Це один з найпопулярніших інвестиційних інструментів, який зручно використовувати як альтернативний засіб оплати - купити за біток в наш час можна вже багато чого; як практичний спосіб збереження накопичень - криптовалюта завжди в ціні; замість фіатної валюти - що робить перекази ще простіше.


Які переваги BTC перед іншими криптовалюти

 1. Відсутність або мінімально низька комісія. Комісія практично не залежить від суми обміну або від розташування того хто відправляє та того хто приймає. Тому купити біткоін за гривні можна без прихованих великих комісій.
 2. Миттєвий переказ та обмін біткоінів. Якщо ми говоримо про зарубіжних переказ, то у банків між рахунками вони можуть займати від 3 до 5 робочих днів. У свою чергу, транзакції з криптовалюти проводяться миттєво.
 3. Надійність і максимальна безпека. У біткоіна для того, щоб зберігати ключі доступу до засобів, використовується захищена криптографія з поділом на відкриті та закриті ключі.
 4. Можливість відправляти мікро-транзакції. Наприклад, відправляти всього на всього тисячні частки долара на гаманець. Це надає нові можливості для бізнесу.
 5. Легкий старт. Завдяки відсутності складної реєстрації та будь-яких вікових або інших обмежень кожен може почати інвестувати дану валюту. Для початку роботи знадобиться всього лише доступ до мережі Інтернет. 

Сьогодні все більша кількість людей в Україні проводять операції з біткоіном. Сервіс ChangeIT допомагає зробити обмін криптовалюти швидким і простим для розуміння.

Купити біткоін за гривні на сервісі ChangeIt - це відмінне рішення для тих, хто хоче вкласти гроші в криптовалюту і заробити на обміні біткоіну. На нашому сервісі Ви можете завжди бачити який еквівалент у гривні відповідає при переведені в біткоіни, а також актуальний курс покупки.

Кожен день ми працюємо над поліпшенням нашого сервісу, для того щоб купити BTC в Україні ставало ще простіше, а покупка стала зручною і простою у використанні для всіх в незалежності від курсу.