Повернутися до новин

Інструкція по заробітку на обміні криптовалюти: ризики та можливості

Опубліковано: 08.04.2020
Оновлено: 20.07.2021
Bitcoin

Біткоїн входить в грошовий оборот нарівні з іншими валютами, при цьому популярність біткоїна зростає швидкими темпами. Про це можна судити по тенденції зростання в кількості не тільки біржових гравців, але і роботодавців, готових оплачувати працю підлеглих в криптовалюті. Особливо зручно використовувати універсальні одиниці для розрахунку з фрілансерами з різних країн.

Біткоїн показав себе як надійний платіжний засіб. Фахівці передрікають крах світової фінансової системи через біткоіни - при цьому сама криптовалюта виживе. Має сенс заздалегідь купувати ті ж біткоіни, з оглядкою на деякі нюанси, навіть при відсутності продуктивного ПК.

Стратегії заробітку на Bitcoin

Сам по собі біткоїн представлений математичним кодом, який, в свою чергу, складається з ланцюжка блокчейн. Всі ланки цього bitcoin-ланцюга нерозривно пов'язані між собою, що виключає зловживання і підробки. Для отримання біткоїнів на особистий рахунок необхідно знайти проекти, де можливий розрахунок кріптовалютними одиницями.

Способами заробітку на Bitcoin є Біткоїн-крани і безкоштовні Сатоши. Cатоши - дрібна одиниця, рівна одній стомільйонний частини bitcoin. Щоб заробити - досить виконати на замовлення нескладну роботу: проклікати рекламні банери, розгадати каптчу, переглянути ролик, відвідати ресурс або виконати на ньому переходи. Однак сума заробітку таким способом буде невелика, при дуже великій кількості витраченого часу.

img

Ресурси для заробітку біткоїнів:

Bonusbitcoin – це кран, де можна заробляти криптовалюту без грошових вкладень. Кожні 15 хвилин цей ресурс дозволяє отримувати винагороду до 5000 Сатоши, виконуючи різні завдання, наприклад, перейти за посиланням, залишити коментар, взяти участь в розіграші і тд.

img

FREEBITCO – цей кран дозволяє заробляти біткоїни щогодини. Щоб заробити, потрібно зайти на сайт, ввести каптчу і після цього генератор випадкових чисел визначить для вас число, на основі якого і розраховується розмір вашої нагороди в одиницях Сатоши, де ви можете отримати до 0.03 ВТС.

img

AdBtc – сервіс, де можна заробити, в середньому 30-50 Сатоши, переглядаючи рекламу протягом 20-60 секунд. Також можна виступити в ролі рекламодавця і замовити рекламу свого продукту. Даний ресурс дозволяє заробити більше, ніж на інших біткоїн-кранах.​

img

Інвестиції в хмарний майнінг:

Щоб добути біткоїни - потрібно потужне і дороге обладнання. Вкладення в покупку і модернізацію обладнання потрібні чималі, тому виходить, що залучати сторонніх учасників, які б орендували це обладнання, і, таким чином, забезпечували власникам майнінгових ферм стабільний приплив коштів. Цей дохід використовують, як внесок в розвиток ферм і оплату рахунків за електроенергію, а також інші ресурси, необхідні для забезпечення роботи майнінгових центрів 24/7. Цей спосіб заробітку ледве більш дохідний, ніж попередній - хоч і тут отримати більший прибуток не вдасться, але дохід буде стабільний і окупиться за 5-9 місяців, при стабільному курсі, а далі - прибуток.

img

Заробіток на обміні криптовалюти:

Суть валютної торгівлі, будь то готівкова або крипта - купити дешевше, а продати дорожче. Той, хто має можливість вкладатися в гру на біржі - може мати непоганий заробіток на обміні через різницю курсів

  • Онлайн обмінники – дозволяють зробити операцію конвертації в найшвидші терміни, переводячи кошти на карту.

  • Біржа криптовалют –  місце, де доступний обмін криптовалюти між собою і на фіатні гроші, купівля і продаж, а також заробіток на різниці курсів. На відміну від обмінних пунктів учасники бірж отримують більше можливостей з позиції вигоди і функціоналу.

Враховуйте всі нюанси

  • Необхідно вивчити якомога більше ресурсів, що дозволяють обміняти біткоіни. Відштовхуватися доведеться від фінансів, які гравець готовий вкласти в гру на біржі: стартові вкладення починаються з невеликих сум, зазвичай сума становить від 1-1000 доларів.

  • Важливо переконатися, що ресурс - не частина шахрайської схеми, де вкладені кошти на обмін біткоіни будуть безповоротно втрачені. Для цього знадобиться сайт моніторингу обмінників, де можна відстежити вигідний для вас курс обміну, обмінники і популярні напрямки за останню годину.

  • Наступним кроком буде створення електронного гаманця в будь-якій доступній платіжній системі: Qiwi, Webmoney, Яндекс - з метою обміну криптовалюти. Повинен бути створений і сам біткоїн-гаманець. Стартова сума, з якої можна почати заробляти - близько 20-30 $.

Покрокова інструкція

  1. Заводимо гаманець і поповнюємо рахунок. Багато хто користується Webmoney, однак тоді доведеться шукати також ресурс, який працює в системі WMR. Зручніше відразу прив'язати до гаманця банківський рахунок.

  2. Реєструємося на валютному обміннику і прив'язуємо до нього онлайн-гаманець.

  3. Купуємо біткоїни на стартову суму в національній валюті.

  4. Уважно вивчивши різницю курсів, вибираємо найбільш вигідні з них - і обмінюємо біткоіни назад в національну валюту.

Таким чином виходить заробити на обміні близько 15-20% від стартового капіталу. Найбільш спритні гравці заводять по кілька гаманців на різних обмінниках і біржах криптовалют, що дає можливість мати більш широкі варіанти заробітку на обміні. За кілька циклів вигідного обміну початкова ставка може бути підвищена - і заробіток теж зросте. Є ресурси на кшталт kassa.cc, де первісна ставка на обмін біткоїна - не більше 2 $. Однак і особистого часу доведеться витратити в рази більше, щоб з такого скромного старту вивести заробіток на гідний рівень.

Безумовно, є і ризики: непередбачений обвал курсів, небезпека потрапити на шахраїв, погана інформованість про умови обміну криптовалюти і виведення зароблених сум, додаткові умови недобросовісних обмінників і приховані відсотки. Щоб не потрапити в халепу - не слід зосереджувати всі вкладення на одному ресурсі, має сенс грати одночасно на декількох сайтах.

Уміння вчасно зреагувати на котирування - теж мистецтво: курс істотно змінюється протягом доби, і впізнавання тенденцій до зростання або падіння відкривають відмінні можливості для всіх бажаючих заробляти!