Русский военный корабль, иди нахуй!

Обміняти Біткоін

Btc:
1 083 247.00
Eth:
72 475.00
Usdt:
35.79
Ltc:
2 564.00
Doge:
3.09
Dash:
2 088.00
Обмінювати Біткоін в Україні за допомогою сервісу ChangeIt — це просто, безпечно та надійно. Здійснюйте онлайн обмін за кращим курсом та на найвигідніших умовах. Скористайтеся перевагами нашого сервісу та почніть заробляти зараз!
Btc:
1 083 247.00
Eth:
72 475.00
Usdt:
35.79
Ltc:
2 564.00
Doge:
3.09
Dash:
2 088.00
Відправляєте:
 • uah
 • btc
 • eth
 • usdt
 • ltc
 • doge
 • dash
Отримуєте:
 • uah
 • btc
 • eth
 • usdt
 • ltc
 • doge
 • dash

Всі комісії вже враховані. Дізнатися більше

Обмінювати Біткоін в Україні за допомогою сервісу ChangeIt — це просто, безпечно та надійно. Здійснюйте онлайн обмін за кращим курсом та на найвигідніших умовах. Скористайтеся перевагами нашого сервісу та почніть заробляти зараз!
Транзакції
від 2 000 до 25 000 грн.
Місячний ліміт
150 000 грн.
Комісія
без додаткових комісій

Курси криптовалют

Переваги обміну Біткоіна у нас

 • AdvantagesProfit

  Зручність

  Обмінюйте Біткоін дуже швидко та дуже просто. ChangeIt - це купівля та продаж монет за лічені хвилини і всього в 4 кроки. Поміняти криптовалюту тепер стало ще простіше.

 • AdvantagesReliable

  Захищеність

  Здійснюйте обмін Біткоіну безпечно, конфіденційно та надійно. ChangeIt – це гарантії захисту клієнтів, збереження коштів, безпека транзакцій та відсутність ризиків.

 • advantages-fast

  Вигода

  Здійснюйте купівлю та продаж монет за вигідним курсом Біткоіна. ChangeIt – це низькі комісії, прибуткові умови, прозорий алгоритм та відсутність прихованих платежів.

Історії користувачів

ChangeIt оцінена 4.6 / 5 за 89 відгуків на Trustpilot

Я один з першопрохідників. В Україні так точно. Є активним користувачем обмінників криптовалюти в онлайн режимі вже майже 4 роки, і мені є з чим порівнювати. ChangeIt - перший сервіс, де на рішення мого питання знадобилося всього 10 хвилин! Зазвичай порівнюю курс біткоіну перед кожною угодою, і тут знову плюсик ChangeIt. Безпечно, швидко і дуже вигідно. Якщо для вас все це теж важливо, тоді цей онлайн обмінник криптовалюти - те, що вам потрібно!

Займатися біткоінами я почала не так давно, але у мене вже є перші успіхи. І в цьому, я думаю, ключову роль зіграв мій правильний вибір сервісу для обміну криптовалюти. З ChangeIt все так швидко, зрозуміло і прибутково. Чому мені раніше ніхто не розповідав, що криптовалюта - це так просто?)

Сьогодні я зробив свою першу операцію з Ефіріумом на ChangeIt і допустив величезну помилку через неуважність. Знаю, що намагатися щось виправити/повернути/довести/відновити не має сенсу, тому я вже й змирився. Але ризикнув. Звернувся за підтримкою і отримав не тільки оперативний фідбек, а й реальну допомогу! Клієнтоорієнтованість на вищому рівні! Окрема подяка Андрію. ChangeIt, я в захваті! Тепер я ваш клієнт. Обіцяю бути уважнішим)

Колись я вже мав досвід роботи з ChangeIt, в цілому все було непогано, але швидкість проведення операцій не вразила. Зараз я знову тут, і це щось! Хлопці, я не знаю, що ви зробили, але криптообміннік працює як швейцарський годинник! Буду дуже здивований побачити хоч один негативний відгук про цей обмінник. Наполегливо рекомендую!

Новини про криптовалюти

Як відбувається онлайн обмін Біткоіна

Сервіс ChangeIt максимально спростив обмінний процес своїх користувачів. Лише кілька хвилин вашого часу – і транзакція успішно підтверджена. Отже, як здійснюється обмін Биткоіна?

 1. Вибір гаманця. Вибравши валютну пару, вказавши суму обміну та розрахувавши комісію, виберіть, куди буде здійснено зарахування коштів. Введіть номер криптогаманця (для зарахування монет Біткоїна) або номер картки (для зарахування фіатних грошей).

 2. Введення персональних даних. Пройдіть ідентифікацію користувача та вкажіть мінімальні анкетні дані – ім'я, телефон, електронну пошту, пароль.

 3. Процес оплати. Коли на екрані з'явиться ID вашого замовлення, ви будете перенаправлені на платіжний шлюз. Вкажіть дані банківської картки та здійсніть оплату переказу.

 4. Завершення операції. Чекайте на підтвердження транзакції. Швидкість проведення платіжної операції залежить від завантаження мережі блокчейн.

Зверніть увагу, що всі фінансові операції здійснюються на стороні платіжного шлюзу. Сервіс ChangeIt поважає конфіденційність своїх клієнтів. Ми не зберігаємо особисті дані та дані банківських карток наших користувачів. Усі платежі відбуваються відповідно до вимог міжнародного стандарту безпеки даних.

Які криптовалютні пари можливі для обміну

На даний момент в онлайн обміннику Біткоіна для купівлі та продажу доступні такі криптовалютні пари:

BTC - ETH - BTC

BTC - USDT - BTC

BTC - LTC - BTC

BTC - DOGE - BTC

BTC - DASH - BTC

Команда ChangeIt постійно працює над покращенням сервісу та розширенням доступного функціоналу. Так, кількість цифрових активів, що підтримуються, постійно збільшується.

Щодо фіатних валют онлайн обмінник ChangeIt спеціалізується виключно на обміні на українську національну валюту — гривню. І саме така вузька спрямованість є одним із ключових переваг сервісу. Це дозволяє обміннику пропонувати користувачам завжди максимально вигідний курс обміну.

Чи доступний обмін через Приват24 або Монобанк

Сервіс ChangeIt не надає можливість здійснення обміну Біткоіну безпосередньо у застосунку банку Приват або Монобанку. Тим не менш, ви можете обміняти Біткоін просто ввівши номер банківської картки при здійсненні оплати на сайті.

Хоча цей функціонал на даний момент недоступний, ChangeIt вже працює над його впровадженням. А поки що обмін BTC доступним способом не займе більше хвилини вашого часу.

Обмінювати криптовалюту з ChangeIt – це завжди просто, безпечно, вигідно та надійно. Слідкуйте за нашими оновленнями. З кожним днем ​​ми стаємо кращими для вас.