Повернутися до новин

ТОП 7 USDT гаманців — Де зберігати Tether

Опубліковано: 15.07.2022
Оновлено: 01.08.2022
USDT

Tether — найвідоміший стейблкоін та третя за популярністю криптовалюта у світі. Монета відрізняється високою стабільністю та низькою волатильністю, її курс завжди залишається в межах співвідношення 1:1 з доларом США.

USDT фактично є цифровим аналогом американської валюти, а характеристики цього стейблкоіна роблять його надзвичайно популярним серед інвесторів та трейдерів. Так, станом на середину літа 2022 року Tether продовжує залишатися світовим лідером за добовим обсягом торгів, а також входить до топ-3 криптовалют у світі із загальною ринковою капіталізацією $65 млрд.

Монета є затребуваною, перспективною та дуже цікавою. Сьогодні говоримо про те, без чого робота з USDT не є можливою. У нашому матеріалі - все, що ви повинні знати про гаманець Tether. Відповідаємо на питання про те, які бувають сховища, як вибрати гаманець залежно від блокчейну, як його поповнити та багато іншого.

Що таке USDT гаманець

Tether гаманець — це частина програмного забезпечення, яке надає користувачам доступ до монет USDT і зберігає дані, необхідні для забезпечення цього доступу.

Кожне сховище має закритий та відкритий ключ, за допомогою яких здійснюється вхід до облікового запису, де зберігаються кошти. Якщо відкритий ключ фактично є номером рахунку і є загальнодоступним, то закритий ключ — це секретна комбінація, яка подібна до пароля і відома тільки власнику гаманця. Обидва ключі реалізовані як комбінації цифр та літер, вони відповідають програмному забезпеченню вашого зашифрованого гаманця.

Надійний Tether гаманець - це перше, про що повинен подбати кожен користувач, який бажає придбати USDT. Критерії його вибору ми й розглянемо далі у статті..

Як вибрати гаманець в залежності від блокчейна

Вибір найкращого сховища для монет USDT залежить від кількох факторів. І перше, що необхідно враховувати, – різні типи токенів Tether. Нещодавно ми проводили порівняння TRC20 та ERC20, і саме ці відмінності між стандартами багато в чому визначають вибір сховища.

Так, найпопулярнішими типами токенів сьогодні є USDT Omni, USDT ERC20 та USDT TRC20.

 • USDT Omni функціонує на блокчейні Bitcoin.

 • USDT ERC20 працює на блокчейні Ethereum.

 • USDT TRC20 заснований на блокчейні Tron.

Таким чином, Tether може розміщуватись у різних мережах, а головне для користувачів – пам'ятати, що деякі гаманці підтримують виключно один тип USDT. Але є й такі сховища, які підтримують одразу декілька криптовалют.

Гаманці Tether

Щоб правильно вибрати криптогаманець для роботи з Tether, необхідно проаналізувати різні типи сховищ, порівняти їх особливості, зіставити переваги та обмеження. Тільки такий підхід дозволить вам прийняти виважене рішення та вибрати справді найкращий гаманець для USDT.

Пропонуємо наш топ Tether сховищ, серед яких ви напевно знайдете найкращий варіант для себе.

CryptoWallet

CryptoWallet.com — гаманець мобільного типу, створений спільно з BitGo, лідером галузі захисту цифрових активів. Програма дуже проста у використанні, постачається з рядом функцій, включаючи дебетову карту, номер IBAN, підтримку клієнтів та вбудований обмін.

Ключові характеристики

 • тип: мобільний

 • вартість: free

 • наявність власної біржі: є

 • підтримувані токени Tether: USDT ERC20

Переваги

CryptoWallet був розроблений для вирішення багатьох проблем, з якими стикаються криптокористувачі. Гаманець підходить для зберігання не лише Tether, а й Bitcoin, Ethereum, Litecoin та Ripple; дозволяє обміняти ці активи на біржі у застосунку або купити криптовалюту за фіатні валюти EUR та GBP.

Клієнти отримують цілодобовий доступ до служби підтримки, а також розширені функції безпеки, такі як двофакторна автентифікація, для запобігання атакам та шахрайству.

CryptoWallet сам зберігає ключі, пропонує додаткову безпеку та підтримку власникам крипти.

CryptoWallet дозволяє користувачам замовляти дебетову карту та витрачати Tether та інші монети у будь-якому магазині чи онлайн, вирішуючи величезну проблему, пов'язану із впровадженням цифрових активів. Користувачі можуть оплачувати рахунки в криптовалюті та здійснювати банківські перекази на власний IBAN CryptoWallet та назад.

Недоліки

Як кастодиальне рішення, CryptoWallet сам зберігає ключі та містить дані, необхідні для доступу до засобів. Це говорить про те, що важливо переконатися в наявності жорстких функцій безпеки. Однак партнерство CryptoWallet з BitGo, світовим лідером у сфері зберігання цифрових активів, забезпечує безпеку та збереження грошей.

Tether Wallet

Tether Wallet – це гаманець мобільного типу, розроблений для зберігання коштів у американських доларах. Це, по суті, офіційний гаманець USDT, і він створений спеціально для заощадження токенів USDT.

Ключевые характеристики

 • тип: мобільний

 • вартість: free

 • наявність власної біржі: є

 • підтримувані токени Tether: USDT Omni та USDT ERC20

Переваги

Tether Wallet – офіційний та дуже відомий гаманець для роботи з USDT. Він є надзвичайно простим і зручним у використанні, тому відмінно підходить для користувачів-початківців. Сховище має розширені функції безпеки, включаючи двоетапну автентифікацію, і користувачі можуть обмінювати Tether на різні інші криптоактиви.

Недоліки

У 2017 році гаманець був схильний до злому, що небезпідставно викликало питання в контексті безпеки та надійності. Проте з того часу керівництвом Tether Wallet було вжито суворіших заходів безпеки для захисту грошей клієнтів та мінімізації ймовірності повторних порушень безпеки.

Сховище не можна використовувати для заощадження Біткоіна та інших цифрових активів, а також користувачі не можуть безпосередньо витрачати монети на товари та послуги.

MyEtherWallet

MyEtherWallet - мобільний і настільний гаманець, що є рішенням з відкритим вихідним кодом, яке можна використовувати для зберігання монет Tether і Ethereum.

Ключевые характеристики

 • тип: мобільний та настільний

 • вартість: free

 • наявність власної біржі: відсутня

 • підтримувані токени Tether: USDT ERC20

Переваги

MyEtherWallet простий у використанні, пропонує підтримку апаратних гаманців, таких як Ledger та Trezor, має відкритий вихідний код, який дає користувачам можливість його вільно перевіряти.

Десктопна версія досить безпечна, оскільки кошти зберігаються на пристрої, а не на віддаленому сервері.

Недоліки

Гаманець призначений тільки для токенів ефіру та ERC20, він не підходить для інших монет. Служба підтримки клієнтів недоступна, тому немає співробітників, які могли б допомогти користувачам у разі втрати коштів, проблем з адресою Tether або інших складнощів.

OmniWallet

OmniWallet — веб-гаманець, який використовується для зберігання Tether за протоколом Omni. Сховище має середній рівень зручності та простоти використання, а щоб ним користуватися не потрібно завантажувати будь-яку програму. Веб-платформа розміщена на блокчейні Omni, який є одним із блокчейнів, створених для підтримки USDT.

Ключові характеристики

 • тип: веб

 • вартість: free

 • наявність власної біржі: відсутня

 • підтримувані токени Tether: USDT Omni

Переваги

OmniWallet – це перевірений та надійний гаманець, який пропонує підтримку Біткоіна та токенів Omni. Сховище дозволяє самостійно керувати власними ключами, що може бути вигідно для деяких користувачів.

Недоліки

Мультивалютна підтримка обмежена, обмін також недоступний. Omni має невелику кількість додаткових функцій. Крім того, інтерфейс користувача відрізняється від інших рішень, що може збити користувачів з пантелику.

Coinomi

Coinomi – мультивалютний гаманець, який підтримує два типи Tether. Це сховище є простим у використанні, реалізовано у десктопній та мобільній версіях. Цей гаманець є, можливо, найкращим рішенням для настільних комп'ютерів.

Ключові характеристики

 • тип: настільний та мобільний

 • вартість: free

 • наявність власної біржі: відсутня

 • підтримувані токени Tether: USDT ERC20 та USDT Omni

Переваги

Coinomi пропонує великий вибір доступних валют та підтримує понад 1000 цифрових активів. Гаманець може бути розміщений на настільному комп'ютері або мобільному пристрої. Coinomi підтримує обидва основні типи Tether.

Недоліки

Coinomi не підтримує фіатну валюту, а це означає, що неможливо обмінювати криптовалюти один з одним або на фіатну валюту в гаманці. Хоча сховище підходить для різних альткоінів, воно є обмеженим рішенням, коли справа доходить до того, щоб витрачати монети. Неможливо витратити криптовалюту на будь-які товари або послуги за допомогою Coinomi.

Binance Wallet

Binance Wallet — рішення, яке пропонує централізована криптобіржа Binance, що є одним із найпопулярніших і широко використовуваних сервісів на ринку.

Ключові характеристики

 • тип: веб та мобільний

 • вартість: free

 • наявність власної біржі: є

 • підтримувані токени Tether: USDT Omni та USDT ERC20

Переваги

Біржовий гаманець Binance підтримує кілька видів Tether, а також багато інших криптовалют, доступних на біржі. Сховище має розширені функції безпеки, такі як 2FA.

Недоліки

У Binance Wallet немає опції, що надає користувачам можливість витрачати свої монети на щось, крім інших, криптовалют. Це говорить про обмежену зручність використання. Також немає прив'язки банківських послуг. Інтерфейс користувача також трохи складніший, ніж на аналогічних платформах.

Ledger Nano X

Ledger — апаратний гаманець, який підтримує понад 1000 криптовалютів, одна з яких — Tether. У ролі апаратного рішення Ledger є, мабуть, найкращим зовнішнім сховищем для цифрових монет.

Ключові характеристики

 • тип: апаратний

 • вартість: £109

 • наявність власної біржі: відсутня

 • підтримувані токени Tether: USDT Omni та USDT ERC20

Переваги

Ledger забезпечує чудову безпеку, зберігаючи кошти в холодному сховищі, що означає, що гроші зберігаються в автономному режимі, коли вони не використовуються. Саме апаратні гаманці вважаються найнадійнішими та захищеними.

Недоліки

Налаштування гаманця може бути складним, подальша зручність використання також не є простою. Сховища такого типу скоріше призначені більш просунутих користувачів.

Можливості функціоналу обмежені: відсутній обмін, немає банківських послуг або пов'язаних з ними функцій. Збереження коштів в апаратному гаманці робить їх менш доступними в порівнянні з криптою, що зберігається в гарячих гаманцях онлайн, оскільки потрібен час, щоб підключити пристрій і перевести гроші в мережу для використання. Отже, Ledger не підходить для щоденного використання чи вилову раптових можливостей на криптовалютних ринках.

Як поповнити гаманець

Відкриття гаманця USDT може здатися заплутаним, але це не завжди так. Вибравши відповідне сховище та встановивши його (завантаживши програму, встановивши програмне забезпечення або створивши обліковий запис на веб-ресурсі), вам буде доступний весь функціонал гаманця – збереження Tether, торгівля, купівля товарів – можливості використання залежать безпосередньо від обраного сховища.

Так, після проходження відповідних перевірок безпеки, ви автоматично відкриєте свій власний гаманець USDT. Купити токени USDT можна з картковою транзакцією, банківським переказом або обміняючи їх на інші цифрові монети. А придбані монети будуть зараховані на обраний вами криптогаманець Tether.

Що ми маємо?

Гаманець USDT — сховище, що використовується для збереження монети Tether та для роботи з нею. Гаманці бувають декількох типів: це можуть бути як програмні рішення (мобільні, десктопні, Інтернет), так і апаратні пристрої (фізичні гаджети). Всі вони зберігають ключі та містять дані, необхідні для доступу користувачів до монет.

Кращий гаманець USDT - це той, який відповідає вашим конкретним вимогам. Тут варто відштовхуватися і від зручності роботи, і від необхідного переліку доступних монет, і багатьох інших параметрів. Врахуйте, що Tether реалізований у кількох типах, найпопулярнішими серед яких є USDT Omni, USDT ERC20 та USDT TRC20. І далеко не всі сховища дозволяють працювати одразу з усіма типами криптовалюти. Однак є мультивалютні гаманці, які підходять для багатьох цілей і задовольняють безліч запитів.

Головне, що ви шукаєте, — гарний та надійний інструмент, який дозволить безпечно здійснювати криптовалютну торгівлю. Кінець кінцем, найкращий гаманець USDT — це той, який задовольняє ваші торгові потреби. Пам'ятайте, що у вас є нескінченний вибір, тому обов'язково вивчіть якнайбільше варіантів, перш ніж зробити свій вибір.