Місія нашого онлайн обмінника криптовалют

Ми поставили перед собою завдання зробити процес обміну простим, прозорим і безпечним для всіх, хто хоче інвестувати в криптовалюти. І ця мета була досягнута. Онлайн обмінник криптовалюти ChangeIt спеціалізується на обміні гривні на Біткоіни та Ефіріум, пропонує вигідний курс, низьку комісію і лояльні умови. Тут кожен може миттєво купити або продати криптовалюту, а головне - зробити це швидко, вигідно і надійно. З нашим сервісом ви можете обмінювати криптовалюту в Україні без ризиків, додаткових платежів і прихованих комісій. Всього 4 простих кроки, і система все зробить за вас. ChangeIt - це бездоганна репутація, зручний інтерфейс, професійна підтримка і абсолютна конфіденційність. Ваші кошти - під захистом, ваші транзакції - під контролем, ви - в безпеці. Все чесно і прозоро. Яку б операцію ви не хотіли провести - продати або купити криптовалюту - з ChangeIt ви зробите це з мінімальними ризиками і максимальниою вигодою.

Changeit у медіа

Минфин
Ain
Mc today
РБК
Капитал
Взгляд
Feature
Зрозумілий інтерфейс

Максимальна простота та висока швидкість. Все швидко, зручно, а головне - надійно.

Feature
Вигідні умови

ChangeIt - це завжди прибуткові пропозиції, низька комісія та адекватний курс.

Feature
Абсолютна безпека

Конфіденційність і надійність - фундаментальні принципи роботи нашого обмінника.

Історії користувачів

ChangeIt оцінена 4.5 / 5 за 45 відгуків на Trustpilot

Я один з першопрохідників. В Україні так точно. Є активним користувачем обмінників криптовалюти в онлайн режимі вже майже 4 роки, і мені є з чим порівнювати. ChangeIt - перший сервіс, де на рішення мого питання знадобилося всього 10 хвилин! Зазвичай порівнюю курс біткоіну перед кожною угодою, і тут знову плюсик ChangeIt. Безпечно, швидко і дуже вигідно. Якщо для вас все це теж важливо, тоді цей онлайн обмінник криптовалюти - те, що вам потрібно!

Займатися біткоінами я почала не так давно, але у мене вже є перші успіхи. І в цьому, я думаю, ключову роль зіграв мій правильний вибір сервісу для обміну криптовалюти. З ChangeIt все так швидко, зрозуміло і прибутково. Чому мені раніше ніхто не розповідав, що криптовалюта - це так просто?)

Сьогодні я зробив свою першу операцію з Ефіріумом на ChangeIt і допустив величезну помилку через неуважність. Знаю, що намагатися щось виправити/повернути/довести/відновити не має сенсу, тому я вже й змирився. Але ризикнув. Звернувся за підтримкою і отримав не тільки оперативний фідбек, а й реальну допомогу! Клієнтоорієнтованість на вищому рівні! Окрема подяка Андрію. ChangeIt, я в захваті! Тепер я ваш клієнт. Обіцяю бути уважнішим)

Колись я вже мав досвід роботи з ChangeIt, в цілому все було непогано, але швидкість проведення операцій не вразила. Зараз я знову тут, і це щось! Хлопці, я не знаю, що ви зробили, але криптообміннік працює як швейцарський годинник! Буду дуже здивований побачити хоч один негативний відгук про цей обмінник. Наполегливо рекомендую!

Our safety aws logo

Безпека

Ваша конфіденційність і безпека - наш пріоритет номер 1. У своїй діяльності ми спираємося на світовий досвід в сфері захисту даних, засобів і транзакцій. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб уберегти ваші активи, убезпечити доступ до акаунтів, запобігти шахрайству та забезпечити повне збереження будь-якої інформації, наданої нашими клієнтами.

Заходи безпеки ChangeIt:
 • передова та високонадійна мікросервісная хмарна архітектура типу AWS з багаторівневим операційним та фізичним захистом;

 • бекапірування даних для повного їх відновлення в разі пошкодження або збою;

 • firewall для моніторингу та блокування підозрілого мережевого трафіку;

 • система оцінки ризиків для виявлення підозрілої активності;

 • проведення регулярного внутрішнього і зовнішнього аудиту безпеки;

 • застосування сучасних методик проактивного блокування атак;

 • практично повна анонімність: здійснення обміну Біткоіну та Ефіріуму без зберігання особистих даних клієнтів;

 • бездоганна репутація: відсутність випадків порушення секьюрності за всю історію криптообмінника;

 • 100% гарантії безпеки всіх проведених через обмінник криптовалют угод.

Співробітництво

Ми завжди відкриті до співпраці та запрошуємо вас до взаємовигідного партнерства на умовах франчайзингу. З нас - технологія, репутація, супровід, навчання. З вас - статус офіційної організації та наявність портфоліо в IT/криптобізнесі. Наша франшиза - ваш швидкий старт

FAQ

 • Обмін

 • Про нас