Btc:
1 355 576.00
Eth:
43 220.00
Usdt:
27.61

Продать Биткоин за Гривны по лучшему курсу

Если вы опасаетесь падения курса или нужны фиатные деньги, вы можете продать Биткоин за гривны у нас. Наш сервис ChangeIT производит обмен только по курсу «сегодняшнего дня», поэтому вы всегда можете отследить динамику BTC и выгодно продать Биткоин.
Btc:
1 355 576.00
Eth:
43 220.00
Usdt:
27.61
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Транзакции
от 2 000 до 25 000 грн.
Месячный лимит
150 000 грн.
Комиссия
без дополнительных комиссий

Преимущества продажи Биткоина у нас

 • Надежность

  Надежный сервис ChangeIT гарантирует получение своих средств

 • Выгода

  Экономьте при обмене Биткоина. Выгодная продажа Биткоина без скрытых платежей и надуманных комиссий

 • Скорость

  Продавайте Биткоин за гривны у нас и сохраняйте свое время. Быстрый и простой обмен Биткоинов с помощью сервиса ChangeIt

Новости о криптовалюте

Больше новостей

Як вигідно продати біткоїн

Продати біткоін в Україні і зробити це ефективно, без ризиків і за вигідним курсом? Кращий спосіб реалізувати обмін криптовалюти - скористатися послугами онлайн-обмінника. І головне - вибрати той, який має бездоганну репутацію і пропонує максимально вигідні умови.

Основні показники сервісу, якому точно можна довірити свої гроші, - простота, безпека, швидкість, надійність. І якщо ці критерії важливі для вас так само, як і для нас, тоді ChangeIt - це те, що вам потрібно.

Чому обирають ChangeIt?

За допомогою нашої платформи ви можете швидко, вигідно, а головне - без будь-яких ризиків продати біткоін онлайн. Сервіс пропонує вигідний курс і повну відсутність прихованих комісій, виступає надійним посередником і гарантом абсолютної безпеки проведених операцій. Все прозоро, відкрито та чесно. І тільки так.

Крім того, команда розробників зробила все, щоб максимально спростити процес обміну для своїх користувачів. Так, вам буде потрібно виконати лише 4 простих кроки і витратити не більше 7 хвилин. Всього кілька кліків - і продаж біткоіну буде успішно зроблено. У вас не виникне ніяких труднощів, навіть якщо ви вирішили продати біткоіни за гривні вперше. Алгоритм дій дуже простий:

 • Перейдіть на сайт ChangeIt
 • Виберіть потрібну валюту
 • Введіть суму для обміну
 • Підтвердіть транзакцію.

Це все! А далі система все зробить за вас. Дані залишаються в повній цілості, платіж обробляється за лічені секунди, а кошти зараховуються на банківську карту або електронний гаманець моментально. Все автоматизовано і дуже просто.

Додаткові вигоди для наших клієнтів

Продаж біткоінів на сайті сучасного сервісу ChangeIt - це завжди вигідні і прибуткові пропозиції для інвесторів. Майданчик відрізняється підвищеною секьюрностью та надійністю: кожен клієнт - під захистом, кожна операція - під контролем, всі гроші - в безпеці. Наш сервіс є одним з найнадійніших в Україні і відповідає найвищим критеріям якості, конфіденційності та секретності.

До речі, з ChangeIt вам більше не потрібно проходити довгу реєстрацію і численні верифікації перед тим, як продати біткоін. А стан заявки ви можете відстежувати прямо в режимі реального часу - статус оновлюється відразу ж після завершення операції. І для вашої зручності - вбудований онлайн-калькулятор, який допоможе розрахувати коефіцієнт обміну, а також професійна і оперативна служба підтримки.

Все легко, просто і дуже клієнтоорієнтовано. ChangeIt - це завжди вигідні умови, адекватний курс, простота та безпека. Краще рішення для тих, хто хоче правильно вкластися і реально заробити. Переконайтеся в цьому прямо зараз!