Продати Біткоін за Гривні онлайн

Btc:
680 177.00
Eth:
37 500.00
Usdt:
34.50
Ltc:
1 755.00
Doge:
2.30
Dash:
1 452.00
Якщо ви побоюєтеся падіння курсу або потрібні фіатні гроші, ви можете продати біткоіни за гривні у нас. Наш сервіс ChangeIT проводить обмін тільки по курсу «сьогоднішнього дня», тому ви завжди можете відстежити динаміку BTC і вигідно продати біткоіни.
Btc:
680 177.00
Eth:
37 500.00
Usdt:
34.50
Ltc:
1 755.00
Doge:
2.30
Dash:
1 452.00
Відправляєте:
 • uah
 • btc
 • eth
 • usdt
 • ltc
 • doge
 • dash
Отримуєте:
 • uah
 • btc
 • eth
 • usdt
 • ltc
 • doge
 • dash

Всі комісії вже враховані. Дізнатися більше

Якщо ви побоюєтеся падіння курсу або потрібні фіатні гроші, ви можете продати біткоіни за гривні у нас. Наш сервіс ChangeIT проводить обмін тільки по курсу «сьогоднішнього дня», тому ви завжди можете відстежити динаміку BTC і вигідно продати біткоіни.
Транзакції
від 2 000 до 25 000 грн.
Місячний ліміт
150 000 грн.
Комісія
без додаткових комісій

Курси криптовалют

Переваги продажу Біткоіну у нас

 • advantages-fast

  Швидкість

  Продавайте біткоін за гривні у нас і зберігайте свій час. Швидкий і простий обмін біткоін за допомогою сервісу ChangeIt

 • AdvantagesProfit

  Вигода

  Економте при обміні біткоіну. Вигідний продаж біткоіну без прихованих платежів і надуманих комісій

 • AdvantagesReliable

  Надійність

  Надійний сервіс ChangeIT гарантує отримання своїх коштів

Історії користувачів

ChangeIt оцінена 4.6 / 5 за 100 відгуків на Trustpilot

Я один з першопрохідників. В Україні так точно. Є активним користувачем обмінників криптовалюти в онлайн режимі вже майже 4 роки, і мені є з чим порівнювати. ChangeIt - перший сервіс, де на рішення мого питання знадобилося всього 10 хвилин! Зазвичай порівнюю курс біткоіну перед кожною угодою, і тут знову плюсик ChangeIt. Безпечно, швидко і дуже вигідно. Якщо для вас все це теж важливо, тоді цей онлайн обмінник криптовалюти - те, що вам потрібно!

Займатися біткоінами я почала не так давно, але у мене вже є перші успіхи. І в цьому, я думаю, ключову роль зіграв мій правильний вибір сервісу для обміну криптовалюти. З ChangeIt все так швидко, зрозуміло і прибутково. Чому мені раніше ніхто не розповідав, що криптовалюта - це так просто?)

Сьогодні я зробив свою першу операцію з Ефіріумом на ChangeIt і допустив величезну помилку через неуважність. Знаю, що намагатися щось виправити/повернути/довести/відновити не має сенсу, тому я вже й змирився. Але ризикнув. Звернувся за підтримкою і отримав не тільки оперативний фідбек, а й реальну допомогу! Клієнтоорієнтованість на вищому рівні! Окрема подяка Андрію. ChangeIt, я в захваті! Тепер я ваш клієнт. Обіцяю бути уважнішим)

Колись я вже мав досвід роботи з ChangeIt, в цілому все було непогано, але швидкість проведення операцій не вразила. Зараз я знову тут, і це щось! Хлопці, я не знаю, що ви зробили, але криптообміннік працює як швейцарський годинник! Буду дуже здивований побачити хоч один негативний відгук про цей обмінник. Наполегливо рекомендую!

Новини про криптовалюти

ЯК ВИГІДНО ПРОДАТИ БІТКОЇН

Продати біткоін в Україні і зробити це ефективно, без ризиків і за вигідним курсом? Кращий спосіб реалізувати обмін криптовалюти - скористатися послугами онлайн-обмінника. І головне - вибрати той, який має бездоганну репутацію і пропонує максимально вигідні умови.

Основні показники сервісу, якому точно можна довірити свої гроші, - простота, безпека, швидкість, надійність. І якщо ці критерії важливі для вас так само, як і для нас, тоді ChangeIt - це те, що вам потрібно.

Чому обирають ChangeIt?

За допомогою нашої платформи ви можете швидко, вигідно, а головне - без будь-яких ризиків продати біткоін онлайн. Сервіс пропонує вигідний курс і повну відсутність прихованих комісій, виступає надійним посередником і гарантом абсолютної безпеки проведених операцій. Все прозоро, відкрито та чесно. І тільки так.

Крім того, команда розробників зробила все, щоб максимально спростити процес обміну для своїх користувачів. Так, вам буде потрібно виконати лише 4 простих кроки і витратити не більше 7 хвилин. Всього кілька кліків - і продаж біткоіну буде успішно зроблено. У вас не виникне ніяких труднощів, навіть якщо ви вирішили продати біткоіни за гривні вперше. Алгоритм дій дуже простий:

 • Перейдіть на сайт ChangeIt

 • Виберіть потрібну валюту

 • Введіть суму для обміну

 • Підтвердіть транзакцію.

Це все! А далі система все зробить за вас. Дані залишаються в повній цілості, платіж обробляється за лічені секунди, а кошти зараховуються на банківську карту або електронний гаманець моментально. Все автоматизовано і дуже просто.

Додаткові вигоди для наших клієнтів

Продаж біткоінів на сайті сучасного сервісу ChangeIt - це завжди вигідні і прибуткові пропозиції для інвесторів. Майданчик відрізняється підвищеною секьюрностью та надійністю: кожен клієнт - під захистом, кожна операція - під контролем, всі гроші - в безпеці. Наш сервіс є одним з найнадійніших в Україні і відповідає найвищим критеріям якості, конфіденційності та секретності.

До речі, з ChangeIt вам більше не потрібно проходити довгу реєстрацію і численні верифікації перед тим, як продати біткоін. А стан заявки ви можете відстежувати прямо в режимі реального часу - статус оновлюється відразу ж після завершення операції. І для вашої зручності - вбудований онлайн-калькулятор, який допоможе розрахувати коефіцієнт обміну, а також професійна і оперативна служба підтримки.

Все легко, просто і дуже клієнтоорієнтовано. ChangeIt - це завжди вигідні умови, адекватний курс, простота та безпека. Краще рішення для тих, хто хоче правильно вкластися і реально заробити. Переконайтеся в цьому прямо зараз!